اهمیت سازه های نمایشگاهی

تعیین سازه‌های نمایشگاهی از مهم ترین قسمت‌های ساخت یک غرفه در نمایشگاه‌ها است. سازه‌های نمایشگاهی برای ساخت غرفه‌ها بسیار حیاتی می‌باشند و برای زیبا سازی غرفه‌های نمایشگاهی، در ابتدا باید به بن و پایه آن ها توجه و از ابزار با کیفیتی برای ساخت آن ها استفاده کرد. اولین راه برای ساخت غرفه نمایشگاهی، استفاده از انواع اسپیس فریم‌ها می‌باشد. غرفه سازی، یکی از حرفه‌ای ترین کارهای عملی می‌باشد و برای ساخت یک غرفه زیبا و با پرستیژ باید از کارشناسان این حرفه استفاده کنید. البته استفاده از نظر مستقیم کارشناسان و  همکاری کردن با  اهل فن این حرفه به صورت مستقیم، می‌تواند برای افراد بسیار هزینه بر باشد. برای رهایی از این هزینه اضافی می‌توانید از سازه‌های نمایشگاهی آماده که توسط شرکت ما تولید می‌شود استفاده کنید. با این کار زمان و هزینه کمتری را برای راه اندازی غرفه خود پرداخت خواهید کرد. با استفاده از سازه‌های نمایشگاهی، می‌توانید هم به زیبای غرفه خود بیافزایید و هم در هزینه‌های لازم برای  غرفه سازی، صرفه جویی نمائید. ما در شرکت خود تولید داخلی داریم و در کنار استفاده از ایده‌های نخبگان این عرصه و تولید ملی، به واردات سازه‌های نمایشگاهی با برندهای مطرح دنیا می‌پردازیم. طرح‌های متفاوت سازه‌های نمایشگاهی می‌تواند محدودیت‌های موجود در غرفه سازی را برطرف نماید و به شما برای طراحی و پیاده سازی دکور مناسب با موضوع غرفه نمایشگاهیتان کمک زیادی کند.

سازه نمایشگاهی

سازه‌های نمایشگاهی را شاید بتوان راه حلی برای کنار گذاشتن الگوهای قدیم و رفتن به سوی الگوهای جدید و  کشف دنیاهای تازه دانست. در گذشته استفاده از راه‌های ساده و قدیمی‌برای پاسخگویی به نیازها، امری طبیعی و به صرفه بود، اما امروزه به علت ایجاد مشکلات زیاد و پدید آمدن موانع فراوان راه‌های قدیمی پاسخگوی نیازهای متنوع انسان ها نیستند. برای مثال دیگر استفاده از طراح برای غرفه سازی  پاسخگویی افراد دارای غرفه در نمایشگاه ها نمی‌باشد. سازه‌های نمایشگاهی همان راه جدید می‌باشد که به عنوان جایگزینی برای راه قدیمی‌از آن استفاده می‌گردد.

پوستر اسنپ | سازه‌های نمایشگاهی

پوسترهای کاغذی با طر ح‌های خلاقانه خود در کنار سازه‌های نمایشگاهی، می‌تواند برای جذب مشتریان به غرفه شما مفید باشد. برای رساندن پیامی‌به افراد دیگر در زمان‌های گذشته از دود استفاده می‌شد، امروزه برای انجام این کار از  پوستر اسنپ استفاده می‌شود. پوشاندن این پوسترها با پوششی مناسب برای نگهداری از آن‌ها و افزایش طول عمر آن‌ها امری ضروری است. رنگ‌های جذابی که در این پوسترها به کار برده می‌شود، می‌تواند در امر تبلیغات به شما کمک زیادی کند. صرفه جویی کردن با خرید سازه‌های نمایشگاهی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید باقی ابزار را با کیفیت مطلوبی تهیه کنید و با بازدهی بهتری داشته باشید. پوسترهای انتخاب شده شما نباید از کیفیت پایینی برخوردار باشد و برای انتخاب طرح مناسب می‌توانید با کارشناسان ما در این زمینه مشورت کنید. تعیین اندازه پوستر اسنپ، بستگی به فضای انتخاب شده توسط شما برای قرار دادن پوستر دارد و پس از محاسبه اندازه لازم برای پوستر، شما می‌توانید سفارش خود را در سایت وب سایت رادسینار ثبت کنید. علاوه بر سازه‌های نمایشگاهی که ایدهای جدید را به نمایش خواهد گذاشت، پوستر اسنپ  هم می‌تواند این ایده‌ها را در معرض نمایش قرار دهد.

پوستر اسنپ

میز گانتر | سازه‌های نمایشگاهی

میز کانتر انواع مختلفی دارد و برای مکان‌های زیادی از آن استفاده می‌شود. نوع اداری این میز برای مکان‌های اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و بهداشتی، نیز از این میز استفاده می‌شود. نوعی که در این مراکز استفاده می‌شود، میز پذیرش می‌باشد.
فضای مناسب مورد نیاز شما توسط این میز منظم تر خواهد شد و با کمک میز کانتر می‌توانید به کمک طراحی مکان‌های اداری بیایید. بخشی از سازه‌های نمایشگاهی، به طراحی میز کانتر  تعلق دارد و برای دارا بودن یک دکور بسیار حرفه ای و زیبا باید به انتخاب  میز کانتر توجه زیادی شود. نمایشگاه‌های بزرگ باید غرفه‌هایی بزرگ و زیبا داشته باشند، برای رسیدن به این غرفه ایده آل یکی از مهم ترین قدم‌های شما، استفاده از میز کانتر  مناسب است. میزی که بزرگ باشد برای غرفه‌های بزرگ بسیار مناسب است و با کمک آن می‌توان فضای غرفه را به بهترین نحو زیبا سازی کرد. در کنار زیبایی، برای انجام کارهای لازم در غرفه به این میز نیاز خواهید داشت.

سازه نمایشگاهی

استند پاپ

استندها را در واقع برای زیبا سازی محیط غرفه‌های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌دهند. استندها باعث می‌شود که مشتری‌های بیشتری به غرفه شما مراجعه کنند. برای این که بتوانید توجه این مشتریان را بیشتر جلب کنید، باید استندهای زیبا را در غرفه سازی پیاده سازی کنید. بزرگ بودن این نوع استند می‌تواند برای تبلیغات بلند مدت که به صورت ایستاده انجام می‌شود، بسیار مناسب باشد. وجود یک استند پاپ برای هر غرفه نمایشگاهی بسیار الزامی و حیاتی است و می‌توان در امر تبلیغات و جذب مشتری کمک بسیار خوبی برای این گونه غرفه‌ها باشد. بزرگ بودن ابعاد این نوع استند سبب می‌شود که شما بتوانید بسیار ساده تر به امر تبلیغات بپردازید. استفاده از ابزارهای گوناگون برای تبلیغات در نمایشگاه‌ها به علت وجود رقبای فراوان بسیار ضروری است. برای کنار زدن رقبای خود و ایجاد یک رقابت سالم باید با کمک استند پاپ، ویژگی‌ها و خصوصیات واقعی محصولات خود را به خوبی برای مشتریان بیان کنید.‌این کار می‌تواند به فرایند جذب مشتری شما کمک زیادی کند، با تبلیغات سالم می‌توانید مشتریان دائمی‌را برای محصولات خود جذب نمائید.

سازه نمایشگاهی

استند ایکس

اگر به دنبال جالب ترین نوع استند از نظر ظاهری هستید، باید استند ایکس را به شما معرفی کنیم، این نوع استند به علت پایه‌های ایکس شکل خود می‌تواند بسیار حرفه ای به جذب مشتری بپردازد. جذابیت در امر تبلیغات حرف اول را می‌زند و این نکته سبب می‌شود که شما استند ایکس را به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌های خود برای امر تبلیغات قرار دهید. جا به جا کردن این استند بسیار کار ساده ای خواهد بود و مانند سایر مدل‌های استند، برای جابه جایی آن دچار مشکل نخواهید شد.
شما برای صرفه جویی در هزینه‌های خود می‌توانید استند ایکس را از مراکز معتبر اجاره کنید و هزینه مربوط به تهیه کردن آن را به طراحی با کیفیت تر سایر قسمت‌های غرفه خود اختصاص دهید. سازه‌های نمایشگاهی باید دارای استانداردهای لازم برای استفاده طولانی مدت باشند که استند ایکس هم از این قاعده مستثنی نیست و حتی در صورت اجاره آن باید به کیفیت آن توجه زیادی کنید. سازه‌های نمایشگاهی را می‌توانید به صورت آماده و با بهترین طرح‌ها و کیفیت‌ها در سایت ما مشاهده نمایید. پس از مشاهده سازه‌های نمایشگاهی موجود در سایت ما برای دارا بودن انتخابی خوب می‌توانید از کارشناسان ما در این زمینه نظرسنجی کنید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند.

سازه نمایشگاهی

استند رول پاپ

استندهای دیگر برخلاف استند رول پاپ، کاملا یک طرفه هستند و به صورت دو رویه نمی‌توان این استند‌ها را چاپ کرد. مهم ترین نکته در سازه‌های نمایشگاهی استفاده از هر کدام از آن‌ها در مکان مناسب خود می‌باشد. اگر سازه‌های نمایشگاهی مثل استند رول پاپ در مکانی کاملا باز استفاده نشوند، هویت خود را از دست خواهند داد و عملا دیگر تاثیری را از خود در امر تبلیغات به جا نخواهند گذاشت. این نوع استند‌ها را به راحت می‌توان نصب کرد و حتی برای جابه جایی آن‌ها اقدام کرد. این نوع استند، فقط از اعضای خانواده سازه‌های نمایشگاهی نمی‌باشد و در سالن‌های همایش‌ها هم می‌توان از آن استفاده کرد.

کف سازی غرفه نمایشگاهی

یکی از راه‌ها برای جذاب کردن محیط غرفه‌ها غیر از استفاده از سازه‌های نمایشگاهی، کف سازی برای این غرفه‌ها می‌باشد. کف سازی غرفه نمایشگاهی برای شما که می‌خواهید متفاوت باشید بسیار روش مناسبی برای ایجاد این تفاوت است. سازه‌های نمایشگاهی بسیار گسترده هستند و هر کدام از آن‌ها اثر مخصوص به خود را دارا می‌باشد. با توجه به سازه‌های نمایشگاهی به کار رفته در محیط غرفه شما و شکل ظاهری غرفه شما، کف سازی غرفه نمایشگاهی برای شما انجام خواهد شد. کف سازی یکپارچه کار سختی نمی باشد و بهتر است برای ساده تر شدن این کار، کف سازی با موادی مثل اسپیس صورت بگیرد. چوب و سایر موادی که در گذشته برای کف سازی مورد استفاده قرار می‌گرفت، امروزه اصلا مورد مناسبی برای این کار نیستند و اصلا مواد مناسبی نمی‌باشند. علت این این امر هم امکان تخریب آن‌ها در بازه‌های زمانی کوتاه مدت می‌باشد. بهترین شکل کف سازی یکپارچه نوع مکعبی شکل آن که در قطعات کوچک آماده می‌شود، است. سازه‌های نمایشگاهی می‌تواند مشکل کف سازی را برای شما برطرف کند. در انواع این سازه‌های نمایشگاهی که به صورت آماده عرضه می‌شوند، شما می‌توانید کف‌های آماده را هم دریافت کنید.

کف سازی

اجاره پارتیشن نمایشگاهی

شما در سایت ما می‌توانید پس از مشاهده تعداد زیادی از پارتیشن‌های نمایشگاهی با توجه به نیاز خود برای اجاره پارتیشن نمایشگاهی اقدام کنید. برای چه نوع غرفه ای به پارتیشن نمایشگاهی نیازمندید؟ کاربرد پارتیشن مورد نیاز شما چیست و این پارتیشن از چه ویژگی‌هایی باید برخوردار باشد؟ رنگ و جنس پارتیشن مورد نیاز شما باید هنگام اجاره آن مورد بررسی قرار گیرند. برای آشنایی با تمامی‌این فاکتورها و انجام انتخابی بسیار مناسب حتما با کارشناسان ما در زمین اجاره پارتیشن نمایشگاهی و خرید یا اجاره سازه‌های نمایشگاهی در ارتباط باشید. سازه‌های نمایشگاهی در واقع می‌توانند برای شما نقش یک بازاریاب را ایفا کند. یک بازاریاب ممکن است خسته شود و دیگر نتواند تبلیغات خوبی را انجام دهد، اما  سازه‌های نمایشگاهی هرگز از انجام تبلیغات برای شما خسته نخواهند شد. استفاده از سازه‌های نمایشگاهی زیبا در واقع می‌تواند نوعی احترام شما به مشتریان باشد. مطمئن باشید که این احترام گذاشتن بی جواب نخواهد ماند و حتما شما بازخورد مثبت آن را در آینده دریافت خواهید کرد. سازه‌های نمایشگاهی می‌تواند به بهترین دوست غرفه شما تبدیل شوند و سازه‌های نمایشگاهی مانند یک دوست فداکار برای جذب مشتری برای شما عمل خواهند کرد. جهت مشاهده انواع سازه‌های نمایشگاهی و انواع اسپیس فریم به صفحه اینستاگرام رادسینار مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۸ میانگین: ۵]