نکاتی در رابطه با خرید بیلبورد

تبلیغات محیطی در دنیای امروز یکی از مهم‌ترین روش ‌های گسترش کسب‌ و کار است. بیلبورد تبلیغاتی یکی از روش‌ های تبلیغات محیطی است که می‌تواند به شما کمک کند در سریع‌ترین زمان ممکن کسب‌ و کار خود را به پیشرفت برسانید. اگر کنجکاو هستید که از خدمات فروش بیلبورد بهره ببرید و می‌خواهید که بیشتر در رابطه با قیمت فروش پایه بیلبورد، بدانید با ما همراه باشید. ما در این مطلب به‌ طور کامل برای شما در رابطه با انواع بیلبورد تبلیغاتی هزینه نصب آن‌ ها، ویژگی‌ های آن‌ ها و … صحبت خواهیم کرد. 

ساخت و فروش بیلبورد

بیلبورد چیست؟

بیلبورد ها  یا به‌ عبارت ‌دیگر آگهی نما یا پایه تبلیغاتی، در حال‌ حاضر استفاده های گسترده ای دارند‌. این بستر های تبلیغاتی دارای ارتفاع نسبتاً زیاد و فضای تبلیغاتی بزرگ هستند تا بتوان به ‌خوبی تبلیغات موجود روی آن‌ ها را دید. البته بر اساس محیط نصب بیلبورد و نحوه ارائه تبلیغات، اندازه این محصولات متغیر می‌باشد. خوشبختانه این روش تبلیغاتی می‌تواند به پیشرفت کسب‌ و کارها کمک زیادی بکند و اطلاعات بسیار زیادی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مخاطب القا کند.

بررسی انواع متفاوت پایه‌ های تبلیغاتی

بیلبورد های تبلیغاتی، انواع گوناگون و متفاوتی دارند و همین موضوع باعث شده تا قیمت آن‌ ها و همچنین هزینه نصب آن ها نیز متغیر باشد. بیایید در ادامه بیشتر در رابطه با انواع متفاوت این پایه ‌های تبلیغاتی اطلاعات کسب کنیم. 

بیلبورد: بیلبورد ها پراستفاده ترین و پربازده ترین پایه ‌های تبلیغاتی هستند که ابعاد آن‌ ها از ۹ متر شروع می‌شود و در برخی موارد تشخیص ۱۶۰ متر نیز می‌رسد.

عرشه پل: عرشه پل، از دیگر و پایه‌ های تبلیغاتی است که معمولاً روی پل‌ های عابر پیاده قرار می‌گیرد و در دیدرس ماشین‌ هایی است که از مسیر عبور می‌کنند.

استرابرد: استرابرد پایه های تبلیغاتی هستند که بر پایه  سازه‌ های بادبانی ساخته می‌شوند و دارای فک متحرک هستند.

تلویزیون شهری: تلویزیون شهری از جدیدترین و منحصر به‌ فردترین پایه ‌های تبلیغاتی است که در حال ‌حاضر در بسیاری از شهر ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استند تبلیغاتی: یکی از رایج‌ترین پایه ‌های تبلیغاتی، استند ها می‌باشند که معمولاً در سطح شهر در تعداد بالا مشاهده می‌شوند.

پایه‌ های تبلیغاتی دیجیتال: بیلبورد های دیجیتال انواع دیگر این محصولات ها هستند که روز به‌ روز در حال محبوب‌تر شدن هستند. 

لایت باکس: لایت باکس‌ ها نوع دیگری از پایه های تبلیغاتی می‌باشند که از جنس فلکس ساخته شده‌اند و در پشت آن ‌ها نور تعبیه‌ شده است. این بیلبورد های تبلیغاتی می‌توانند توجه زیادی را به خودشان جلب کنند.

 

بیلبورد های تبلیغاتی

بررسی فاکتور های تاثیر گذار در هزینه نصب بیلبورد

بعد از صحبت در رابطه با انواع متفاوت این محصولات، حال بیایید با یکدیگر بررسی کنیم که چه فاکتور هایی می‌توانند روی قیمت بیلبورد تبلیغاتی تاثیر گذار باشند. به ‌‌طور کلی چهار فاکتور اندازه محصول، نوع محصول استفاده‌ شده، مکان نصب و همچنین طراحی محصول می‌تواند در قیمت نهایی پایه تبلیغاتی تاثیر گذار باشد. برای مثال نصب پایه تبلیغاتی در مرکز شهر هزینه‌ های بسیار بیشتری را نسبت ‌به نصب پایه های تبلیغاتی در اتوبان ‌های کم رفت ‌و آمد از شما خواهد گرفت.

علاوه ‌بر این موضوع، هر چه اندازه پایه تبلیغاتی شما کوچک‌تر باشد قاعدتاً هزینه‌ هایی که شما پرداخت می‌کنید نیز باید کمتر باشند. جنس پایه تبلیغاتی نیز تاثیر بسیار زیادی در قیمت آن دارد. هر چه شما از پایه‌ های تبلیغاتی باکیفیت‌تری بهره ببرید، باید هزینه بیشتری را بپردازید. در برخی موارد، شما برای جلب توجه بیشتر ممکن است که سفارش ساخت بیلبورد را در طراحی ‌های منحصر به ‌فردی ارائه کنید. هر چه طراحی شما پیچیده‌تر و زیباتر باشد، باید هزینه ‌های بیشتری را برای ساخت پایه تبلیغاتی بپردازید.

بررسی اجزای پایه تبلیغاتی

بیلبورد ها قرار است که در محیط شهری و همچنین در ارتباط مستقیم با فاکتورهای آب ‌و هوایی گوناگون ساخته شوند. به‌ همین دلیل استحکام و نحوه ساخت آن ‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بخش‌ های متفاوت پایه تبلیغاتی شامل فونداسیون، پایه، صفحه نمایش، رویه تابلو، راهرو و نردبان تعویض، سیستم نورپردازی، کلیپس و سپری می‌شود که برای صاف نگه‌ داشتن بیل تبلیغات شما مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بیلبورد شهری
بیلبورد شهری

جمع‌بندی 

به‌ طور کلی بیلبورد تبلیغاتی محصولی است که در حال ‌حاضر استفاده‌ های گسترده‌ای دارد. اگر شما نیز کسب ‌و کاری دارید و می‌خواهید که کسب ‌و کار خودتان را پیشرفته‌تر کنید و به‌ دنبال انواع متفاوت استند های تبلیغاتی هستید، می‌توانید برای نصب بیلبورد در تهران و کرج با پشتیبانان سایت ما ارتباط بگیرید. ما خدمات متنوع و ارزان ‌قیمتی را در زمینه نصب آگهی در استان ‌های تهران و کرج ارائه می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا راحت‌تر به اهداف تبلیغاتی خودتان دست پیدا کنید. اگر به‌ دنبال باکیفیت‌ترین، زیباترین و بهترین پایه ‌های تبلیغاتی هستید با ما ارتباط بگیرید. شاید در دید اول خرید انواع متفاوت این محصولات هزینه ‌های زیادی را برای شما داشته باشد، اما مطمئن باشید که تأثیر گذاری این روش تبلیغاتی آن ‌قدر بالاست، که شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سرمایه خرج شده خودتان را بازگردانید.