ساخت استیج اسپیس فریم

سن و استیج معمولا جهت برگزاری محافل و مهمانی‌ها و همایش و تئاتر‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و آن چه که باعث زیباتر به نظر رسیدن این نمایش و صحنه می‌شود، کیفیت و زیبایی ظاهری سن و استیج مورد استفاده است.

اگر مراسم و همایشی جهت برگزاری در دست اجرا دارید، گروه تولیدی رادسینار با ارائه سن و استیج با کیفیت و ساختاری مستحکم و زیبا جهت برگزاری انواع مراسم‌ها، سعی در توسعه و گسترش کیفیت ساختاری استیج و جلب رضایت مشتریان دارد.

پیشرفت وسیع و گسترده در زمینه سازه‌های جدید منجر به ارائه‌ی سن و استیج شده که مبنای ساختاری آن را اسپیس فریم یا همان سازه‌های هندسی، تشکیل می‌دهند .که استحکام و کیفیت مناسب جهت ایجاد سازه مورد نظر را داشته و انتخابی مناسب، برای برگزاری انواع مراسم می‌باشد.

نصب و ماندگاری استیج حاصل طرح و ایده‌های اولیه است که در تولید و شکل نهایی سازه موثر است به همین علت انتخاب اسپیس فریم به عنوان یکی از سازه‌های مقاوم ، باعث شده تا سن و استیج تولیدی از کیفیت و مقاومت مطلوبی برخوردار باشد.

ساخت سن واستیج
ساخت استیج و سن

نصب سن و استیج

نصب استیج به عنوان بهترین راه پیشنهادی، جهت اجرای پروژه‌هایی که در پیش رو دارید توصیه می‌شود که توسط نصابان متخصص و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. و علاوه بر صرفه جویی در زمان باعث می‌شود تا از هزینه‌های گزاف اضافی جلوگیری بعمل آید.

قبل از شروع و نصب سن و استیج می‌بایست فضای انتخابی مورد نظر ارزیابی شود و پس از ارزیابی محل، با تنظیم و اتصال سازه‌های اسپیس فریم، اقدام به ساخت استیج اسپیس فریم می‌نمایند.

استحکام و سبکی سن و استیج مهم‌ترین عامل در تسریع حمل و نقل و همچنین سهولت در نصب آن نسبت به دیگر سازه‌ها می‌باشد که بر اساس طرح و نقشه‌ی قبلی که مشتریان در نظر دارند طراحی شده و توسط اعضای فنی رادسینار نصب می‌شود.

کیفیت و زیبایی لازمه ی سن و استیج است و از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا عدم کیفیت منجر به ایجاد مشکلات در استیج شده که می‌تواند باعث از بین رفتن صحنه ی نمایش شود.

زیبایی نما نشان دهنده کیفیت ساختاری سازه است که بر اساس تجارب و مهارت متخصصین به شکلی حرفه‌ای اجرا می‌شود، از همین رو کارشناسان رادسینار ، آماده‌ی اطلاع رسانی در زمینه‌ی تولید، فروش و اجاره استیج می‌باشند تا استیج مناسب و مختص ماهیت انواع مراسم‌ها را ترتیب داده و نمایی زیبا و حرفه‌ای را برای شما فراهم کنند.

فروش و اجاره استیج اسپیس فریم

اسپیس فریم مقاومت زیادی در برابر وزن های بالا متحمل می‌شود به همین علت در ساخت و تولید سن و استیج کاربرد زیادی دارد چرا که مقاومت و استحکام مورد نیاز را تامین کرده و در عین حال، نمایی زیبا را فراهم می‌نماید.

استیج اسپیس فریم کاربردهای زیادی در انواع مراسم دارد و با توجه به ابعاد و متراژ محیط مورد نظر ارائه می‌شود بنابراین افرادی که قصد خرید و یا اجاره سن و استیج را دارند می‌بایست قبل از خرید و اجاره در زمینه‌ی نکات گفته شده ارزیابی لازم را به عمل آورده و یا با کارشناسانی که در این زمینه، تجربه و تخصص بالایی دارند مشورت نموده و سپس اقدام به خرید و یا اجاره نمایند.

استیج‌ها معمولا در ابعاد و اندازه‌های مختلفی ارائه می‌شوند و قابلیت اجرا در ارتفاعات را دارند و با ذکر این نکته که، مهم ترین ماده‌ی کاربردی در استیج، اسپیس فریم است، همین امر باعث تسریع و سهولت در اجرایی شدن سازه می‌شود .

عدم آشنایی کافی با متریال به کار برده شده در سن و استیج می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به شما تحمیل نماید از همین رو تیم مجرب رادسینار با تجربه و مهارت بالا، شما را در خرید و اجاره، سن و استیج یاری خواهد نمود .