فروش و اجاره چادر ضد آب نمایشگاهی

چادر نمایشگاهی در اصل یک نوع چادر است که در غرفه‌های نمایشگاهی به عنوان یک حمایت کننده و محافظت کننده از غرفه استفاده می‌شود. اکثریت این نوع چادر‌ها ضد آب هستند و شما برای خرید چادر برای غرفه خود باید به این مورد توجه کنید که علاوه برای اینکه چادر نمایشگاهی باید بتواند سایبانی زیبا و جادار برای غرفه شما باشد بلکه باید حتما ضد آب باشد به این دلیل که بسیاری از غرفه‌ها در فضای باز قرار دارند و این باعث می‌شود در معرض باد و باران قرار بگیرند و هم چنین می‌توانید در صورتی که تمایل دارید به اجاره چادر نمایشگاهی بپردازید و برای مدت کوتاه و مشخصی از این نوع چادر استفاده کنید تا غرفه خود را به نمایش بگذارید. در ادامه این مطلب به خدمات فروش و اجاره چادر نمایشگاهی می‌پردازیم.

ابعاد چادر نمایشگاهی:

باید بدانید که ابعاد چادر نمایشگاهی یا توجه به ابعاد غرفه شما می‌تواند سایز شود و این نوع چادرها دارای سایزبندی متفاوتی است، معمولا چادر برزنتی یک نوع از چادرهایی است که طرفداران زیادی در بین انواع پارچه‌های دیگر دارد. اگر می‌خواهید به اجاره چادر و یا خرید چادر از نوع برزنتی یا هر نوع دیگری را داشته باشید با مشاوران ما در رادسینار تماس بگیرید تا توضیحات مربوطه را برای شما کامل کنند.

سوله و سالن اسپیس فریم

انواع چادر نمایشگاهی:

  • چادر برزنتی
  • چادر از نوع ترانزیتی
  • چادر از نوع ضد آب
  • چادر از نوع کانتینری
  • چادر از نوع غرفه
  • چادر داربست

و بسیاری از موارد دیگر همانند چادرهایی که مجلسی هستند که بیشتر برای برخی مجالس هماهنگ می‌شوند. در هر صورت برای فروش چادر و اجاره چادر نمایشگاهی می‌توانید پاسخ هر نوع سوال خود را به ما بسپارید.

قیمت چادر نمایشگاهی

باید بدانید که قیمت چادر داربست یا همان چادر نمایشگاهی بسته به نوع بازار و قیمت در زمان مشخصی که خریداری می‌شود بستگی دارد. موارد متفاوتی در قیمت چادر نمایشگاهی تاثیر دارد، اینکه به طور مثال چادر برزنتی دارای چه اندازه‌ای است و یا جنس چادر نمایشگاهی از چه نوعی است و یا در کل بسته به اینکه چه نوع چادری می‌خواهید قیمت‌ها متفاوت است. اگر می‌خواهید از قیمت‌های به روز شده برای چادر نمایشگاهی مطلع شوید حتما به سایت ما سر بزنید، اینگونه می‌توانید برای خرید و فروش چادر داربست یا نمایشگاهی با مشکل قیمت روبرو نشوید و خرید چادر را به راحتی انجام دهید. کیفیت در ساخت چادر مخصوصا چادر برزنتی بسیار اهمیت دارد، بنابراین برای خرید چادر ضد آب نیز قیمت ها متفاوت هستند. اگر می‌خواهید می‌توانید برای قیمت چادر دست دوم نیز به سایت ما و همچنین صفحه اینستاگرام رادسینار سر بزنید تا قیمت کمتری را برای چادر دست دوم بپردازید.

فروش چادر نمایشگاهی

خرید چادر نمایشگاهی

چادرهای بزرگتر و سنگین تری که معمولاً در خودرو یا بر روی وسیله نقلیه دیگر حمل می شوند همان چادر برزنتی هستند. بسته به اندازه چادر و تجربه شخص یا افراد، معمولاً چنین چادرهایی بین ۵ تا ۲۵ دقیقه مونتاژ ابتدا امتحان می‌شوند. قطعات آن‌ها کاملا جدا شده و سپس اگر بخواهید برای چادر نمایشگاهی از انها استفاده کنید قطعات آن را سر هم کرد و چادری بزرگ در ابعاد دلخواه خود بدست می‌آورید که به راحتی یک غرفه را برای شما در یک نمایشگاه سر پا می کند.. بعضی از چادرهای بسیار تخصصی بوده و این نوع چادر ها کاملا ضد آب هستند و می‌توانند در عرض چند ثانیه از آن ها استفاده کنند.

چادر نمایشگاهی فروش و اجاره چادر

مواردی که هنگام انتخاب چادر نمایشگاهی باید در نظر بگیرید:

  • اندازه چادر

اندازه چادر را باید به گونه ای انتخاب کنید که چادر نمایشگاهی شما یک غرفه به اندازه موادی که درون ان جای داده می‌شود و اما کیفیت جنس چادر نیز به اندازه سایزی که برای چادر انتخاب می‌کنید دارای اهمیت است.

  • مواد مورد استفاده

وقتی که تصمیم می‌گیرید چادر بخرید باید به دنبال چادر ساخته شده از بوم یا نایلون یا پلی استر باشید، یک مورد وجود دارد که باید تصمیم خرید شما را راهنمایی کند، مکان مورد نظر برای چادر زدن و شرایط آب و هوایی احتمالی در آنجا دارای اهمیت زیادی است. به عنوان مثال، جنس بوم بادوام و بسیار سنگین‌تر است و در حالی که نایلون‌ها بسیار سبک‌تر هستند و اما هر دو می‌توانند در برابر شرایط جوی سخت مقاومت کنند. با این حال، آنها برای یک شرایط آرام و جو مناسب نیز طراحی شده‌اند. از طرف دیگر، پلی استرها می‌توانند به راحتی مدت‌های زیادی را در معرض آفتاب قرار بگیرند بنابراین این نوع جنس نیز برای چادر نمایشگاهی بسیار دارای اهمیت است زیرا علاوه بر اینکه ضد آب باید باشند و در جو نامناسب باید دوام بیاورند باید این نوع چادر نمایشگاهی در آفتاب سوزان نیز دوام کافی داشته باشند.

  • شرایط آب و هوایی

شما باید در نظر بگیرید که از چه شرایط آب و هوایی استفاده خواهید کرد. در مقالات زیادی در مورد چگونگی ایجاد آتش سوزی در شرایط بد آب و هوایی صحبت شده است که مطالعه در این باره می‌تواند بسیار مفید باشد و باعث صرفه جویی در وقت شمابرای انتخاب چادر نمایشگاهی می‌شود. به عنوان مثال ، اگر در مکان آفتابی نمایشگاه برپا می‌شود ، یک چادر ساخته شده از پلی استر برای این منطقه کاملاً ایده آل خواهد بود.

اجاره چادر نمایشگاهی

چادر برزنتی

ابتدا باید بدانید که چادر برزنتی از نوع چادر نمایشگاهی است. برای شناخت چادر برزنتی و فروش چادر این مقاله می‌تواند به شما کمک کند. برزنت یک نوع از پارچه‌ای است که بسیار سخت و قوی است و معمولا به آن چادر ضد آب نیز گفته می‌شود زیرا ضد آب است و به راحتی مقاومت خود را در برابر باران در هر فصلی نشان می‌دهد بنابراین اکثریت افرادی که معمولا به صورت ترانزیتی کار می‌کنند، کالا‌های خود را با برزنت می‌پوشانند به این صورت که چادر برزنت را بر روی محصولات موجود در کامیون‌های باربری یا ماشین‌های ترانزیتی خود می‌کشند و خیالشان کاملا از بابت ضد آب بودن این نوع چادر راحت است. چادر برزنتی معمولا از یک نوعی از پارچه‌های متفاوت ساخته می‌شود مثلا پلاستیک و پلی استر درون آن بکار می‌رود و هم چنین از یک نوع روکش به نام یورتان برای ساخت آن استفاده می‌شود. معمولا چادر برزنتی دارای موارد استفاده زیادی برای انسان‌ها است، چه در صنعت و یا در زندگی معمولی چادر برزنتی دارای کاربردهای زیاد و متفاوتی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱۳ میانگین: ۴.۹]