مزایای اسپیس ۳۰ در ۳۰

اسپیس ۳۰*۳۰ چیست؟

اسپیس ۳۰*۳۰ یکی از انواع اسپیس فریم های سفارشی است. از این سازه ملوکولی شکل جهت خلق یک سازه دکوراتیو که جنبه زیبایی دارد، استفاده می کنند. در متن زیر به برخی از مزایای این سازه هندسی سفارشی پرکاربرد اشاره می کنیم. استفاده از این سازه زیبا این امکان را به سازندگان سازه اسپیس خواهد داد که در زمان ساخت سازه های مورد نیازشان از ستون کمتر و با ارتفاع بیشتر استفاده نمایند.

اجاره اسپیس ۳۰*۳۰ یکی از بهترین راه حل ها جهت ایجاد غرفه های نمایشگاهی زیبا و با قیمت های مناسب است. این سازه های سفارشی بسیار زیبا هستند. این سازه ها را میتوان بدون پایه با طول های زیاد نصب کرد. چنانچه قصد راه اندازی غرفه هایی دارید که ستون در وسط آنها نباشد، بهترین گزینه مناسب می باشند.

کاربرد اسپیس فریم ۳۰*۳۰

استفاده از این اسپیس ها در فصل های سرد سال جهت پوشاندن فضای باز باغ، گلخانه یا رستوران بهترین گزینه می باشند. این سازه های سفارشی علاوه بر اینکه از مقاومت بالایی برخوردار است، به کمک آن میتوانید انواع غرفه و سالن های شیک و زیبایی ایجاد نمایید.

استفاده از اسپیس ۳۰*۳۰ جلوه بسیار شیکی به نمای غرفه می بخشد.

حمل و جابجایی و نصب اسپیس ۳۰*۳۰ آسان می باشد.

نصب و راه اندازی این اسپیس فرم کاربردی در بازه زمانی کوتاهی انجام می گیرد.

مازاد بر زیبایی ظاهری که  اسپیس های ۳۰*۳۰ دارند، فضای بسیار کمی را اشغال می کنند.

یکی از بزرگترین مزیت های اسپیس ۳۰*۳۰، به صورت پیچ و مهره توسط بست اسپیس می باشند. از این سازه ها در ساخت سازه هایی همانند استیج های دایره ای شکل، ساخت سقف های دایره ای، طبقات دایره ای شکل جهت نمایش دادن بهتر محصولات، ساخت سازه های اولیه و زیبا برای مجالس خاص، طراحی های بسیار شیک و زیبا در حیاط سالن های عروسی، دکوراسیون پشت میز دیجی، استیج، غرفه نمایشگاهی، طاق نصرت، سوله دائم، سایبان ها، سالن های با فضای باز، نصب بنرها و … استفاده می نمایند.

فروش و اجاره اسپیس فرم ۳۰*۳۰ با قیمت های مناسب و کیفیت بالا در تهران و کرج امکان پذیر است.

شما میتوانید برای دیدن نمونه کارهای بیشتر شرکت به صفحه اینستاگرام رادسینار مراجعه نمایید.