اتصالات اسپیس فریم

ابزارهای بسیاری برای ساخت یک غرفه طراحی شده است، اما استفاده از اسپیس فریم‌ها به دلیل کاهش هزینه‌ها و همچنین سبک بودن و داشتن ظاهر مدرن، می‌تواند برای انواع نمایشگاه‌ها بسیار مفید و کاربردی باشد. یکی از مواردی که در هنگام استفاده از اسپیس فریم‌ها لازم است، بست اسپیس فریم می‌باشد. ابزارآلات و اتصالات اسپیس فریم وظیفه ایجاد شکل ظاهری و همچنین اتصال بخش‌های مختلف این سازه را برعهده دارند و باید حتما از آنها استفاده شود.

بست اسپیس فریم چیست؟

بست اسپیس فریم قطعه‌ای است که شاخه‌های مختلف یک اسپیس فریم را بهم متصل می‌کند و آنها را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد. در واقع برای استفاده از اسپیس فریم استفاده از بست‌ها کاملا ضروری می‌باشد و  عملا فریم‌ها بدون بست اسپیس فریم غیرقابل استفاده می‌باشند. از این ابزار بیشتر در ساخت غرفه‌های نمایشگاهی استفاده می‌شود و به دلیل داشتن سبکی بسیار مناسب و همچنین کیفیت بالا، می‌تواند به خوبی در هر مکانی مورد استفاده قرار بگیرد.

جنس اصلی بست اسپیس فریم، ورق ۳ میلی می‌باشد و دارای ضخامت بسیار زیادی است تا بتواند به راحتی بخش‌های مختلف یک فریم را بهم متصل کند. این بست‌ها از ۲ ورق مختلف به طول‌های ۵ در ۱۷ سانتی متر ساخته شده است و جهت استفاده در سازه‌های استاندارد اسپیس فریم مورد استفاده است. همچنین وجود یک پوشش آبکاری بسیار مناسب نیز، باعث شده تا این محصول در مقابل رطوبت و زنگ زدگی کاملا مصون باشد. این نوع بست‌ها را که به قفل‌های اسپیس فریم نیز مشهور است، باید حتما در هنگام استفاده از فرم‌های اسپیس در اختیار داشته باشید. بست اسپیس فریم به شما کمک می‌کند تا با خیالی آسوده و کاملا حرفه ای بخش‌های مختلف سازه خود را مقاوم سازی کنید و مانع از بروز خسارات‌های مالی و جانی شوید.

فروش بست اسپیس

مزایای استفاده از اتصالات اسپیس فریم چیست؟

اگر از اتصالات غیر استاندارد، برای اتصال فریم‌ها استفاده کنید، مشکلاتی چون احتمال خرابی بخشی از سازه و یا عدم اطمینان از اتصال امکان دارد که به وجود آید که در این شرایط مشکلات مالی و جانی بسیاری برای استفاده کنندگان این نوع فریم‌ها به وجود می‌آید، به همین منظور باید حتما از بست اسپیس فریم و بست اسپیس نمایشگاهی استفاده نمود، مزایای این نوع بست‌ها شامل؛

  • افزایش مقاومت سازه و توانایی تقسیم بندی راحت تر وزن بر روی سازه
  • راحتی در هنگام نصب سازه
  • جلوگیری از ایجاد زنگ زدگی در بخش‌های اتصالی فریم‌ها
  • کیفیت بسیار بالا و همچنین قیمت مناسب آن
  • راحتی نصب انواع هلدرهای چراغ و اتصالات مختلف اسپیس فریم
  • استفاده از اتصالات اسپیس فریم برای نصب چادر

ابزارهای متنوعی در زمینه اتصالات اسپیس فریم وجود دارد که می‌تواند کاربرد این ابزار را در نمایشگاه‌ها و یا ایجاد چادرهای مختلف افزایش دهد. فروش بست اسپیس فریم به شما این امکان را می‌دهد تا با خیال راحت و کاملا ایمن بتوانید فریم‌های خود را در هرجایی ایجاد کنید و  به واسطه این اتصالات شما می‌توانید انواع سیم‌ها و هلدرها را به فریم‌های خود اضافه کنید و یا به واسطه ابزارهای کاربردی تر می‌توانید به راحتی بر روی اسپیس فریم خود چادر نصب کنید واز ان در مراسم مختلف استفاده کنید.

فروش بست اسپیس فریم نمایشگاهی یا قفل پروانه ای یا قفل اسپیس

چرا باید از بست اسپیس فریم استفاده شود؟

اسپیس فریم‌ها به دلیل داشتن کیفیت بسیار مناسب و مقاومت بالا در مقابل زنگ زدگی و از طرفی به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالا و هزینه‌های جابه جایی بسیار کمتر نسبت به مدل‌های مشابه و سنتی خود همیشه به عنوان یک ابزار کاربردی شناخته شده است و می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. قیمت بست اسپیس نسبت به تعداد و نوع اتصالات متفاوت است، اما قیمت تمام شده این محصول می‌تواند تا حدود زیادی نسبت به نصب انواع بست‌های دیگر و یا ابزارهای دیگر ساخت غرفه بسیار پایین تر باشد. کیفیت ساخت بسیار بالا و همچنین هزینه‌های پایین راه اندازی و نگهداری باعث شده است که قیمت بست اسپیس نسبت به سایر رقبای خود در بازار بسیار کمتر باشد و کاربرد آن نیز باعث راحتی کار در هنگام ایجاد غرفه‌های مختلف خواهد شد.

در تمام مواردی که افراد نیازمند استفاده و نصب ساده تر فریم‌های خود هستند، باید حتما از بست اسپیس کاملا استاندارد استفاده کنند، علاوه بر قیمت بست اسپيس که بسیار پایین می‌باشد می‌توانید به واسطه آنها کیفیت و سرعت کار خود را نیز افزایش دهید. حتی بست اسپیس نمایشگاهی نیز می‌تواند بسیار مفید باشد و برای ایجاد غرفه‌های سریع در نمایشگاه‌های مختلف بسیار کاربردی باشد، زیرا قابلیت نصب، شکل دهی آسان، امکان اتصال هولدرهای مختلف و… را نیز برای کاربران خود به راحتی می‌تواند فراهم آورد.

انواع اتصالات اسپیس فریم

معمولاً در طرح فروش بست اسپیس فریم، سبک متفاوتی از انواع و اقسام اتصالات وجود دارد و بر اساس سبک های متنوعی ارزیابی شده اند و معمولاً رایج ترین نوع اتصالات نیز در این زمینه اجرا می شود. برخی از اتصالات به صورت تریودیک هستند و معمولاً بخش میانی این اتصالات از یک سری لوله های فلزی تشکیل شده است و بخش خارجی آن نیز شامل شکاف های خاصی است که بخش انتهایی میله های سازنده اسپیس فریم را به آن متصل می کند. سیستم اتصالات اسپیس فریم بر اساس موقعیت اجرای فریم ها سنجیده می شود

خدمات اسپیس فریم رادسینار

جهت مشاهده پروژه های اتمام رسیده رادسینار به صفحه اینستاگرام رادسینار و کانال تلگرام رادسینار مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳۴ میانگین: ۵]