قیمت اسپیس فریم

قیمت اسپیس 

قیمت اسپیس فریم و کاربرد آن باعث شده است تا امروز در مکان‌های مختلفی از آن استفاده شود، امروزه تبلیغات برای معرفی کالاهای مختلف و سایر موارد دیگر ضرورت دارد بنابراین شاید بارها شده باشد که در میدان شهر و یا سایر مکان‌ها و فضا‌های پرجمعیت، بنرها، تابلو بنر ( قاب بنر ) و دیگر موارد مربوط به تبلیغات گسترده را مشاهده کرده باشید بنابراین امروزه به دنبال ابزارهایی برای درست کردن و اجرا کردن انواع تبلیغات نیازمند هستیم. در ادامه درمورد قیمت هر متر و شاخه اسپیس فریم توضیح خواهیم داد.

 اسپیس فریم به عنوان یکی از ابزارهای موقت برای اجرای انواع بنرها و تبلیغات بسیار مناسب می باشد، از این رو همواره شرکت‌های معروف و یا سایر کارخانه‌های تولید کننده مواد مهم و پرفروش به دنبال تهیه اسپیس فریم هستندذو اما اسپیس فریم به دلیل داشتن ویژگی‌ها و خصوصیات مطلوب برای اجرای چندین و انواع طرح‌ها و بنر‌ها مناسب است به گونه‌ای که این وسیله به افراد برای ایجاد اشکال مختلف از لحاظ فیزیکی کمک می کند و اینگونه شما می‌توانید طرح‌های مختلف فیزیکی مد نظر خود را برای اجرای بنر و تبلیغات گوناگون شکل دهید.

اسپیس‌های مختلف به آسانی می‌توانند به یکدیگر متصل شوند، عموما اتصال اسپیس فریم با استفاده از بست اسپیس صورت می‌پذیرد، برای تبلیغات و شکل دهی بنر‌ها و یا حتی ایجاد یک استیج، انواع غرفه‌های نمایشی موقت، سالن‌های ویژه موقت و یا حتی دائم نیز می‌توان از اسپیس فریم استفاده کرد و حل مشکلات در زمینه ایجاد فضای مناسب برای تبلیغات را به حداقل خواهد رساند.

لیست قیمت اسپیس فریم 1401 مهر ماه
لیست قیمت اسپیس فریم ۱۴۰۱ مهر ماه

عوامل تاثیرگذاری در قیمت اسپیس فریم

فاکتورهای زیادی را در هزینه اسپیس تاثیرگذار هستند که باید مد نظر داشته باشید و به آنها توجه کنید، همچنین موارد زیادی هستند که در تعیین هزینه اسپیس تاثیر گذار هستند، شما در هنگام خرید و یا اجاره اسپیس فریم باید ابتدا بدانید که چه مدت به این میزان اسپیس فریم نیاز دارید، فضای مورد نظر خود را اندازه بگیرید و از میزان سازه مورد نیاز برای محل مورد نظر اطلاع داشته باشید.برای تعیین قیمت این محصول، قیمت روز آهن بسیار تاثیر گذار است و گاه امکان دارد با بالا و پایین شدن قیمت آهن در بازار، هزینه اسپیس فریم نیز تغییر کند.در ارتباط با هزینه اسپیس باید ذکر شود که تنها ظاهر بی نقص و عیب اسپیس فریم به معنی کیفیت بالای این سازه نخواهد بود، بلکه کیفیت اسپیس نقش بسیار تعیین کننده‌ای دارد و بنابراین علاوه بر ظاهر مناسب باید کیفیت اسپیس نیز مناسب باشد.

کیفیت اسپیس باید سنجیده شود از روی ظاهر نمی توان به کیفیت آن دست یافت بنابراین می توان از وسایلی مانند ترازو، میکرومتر، دستگاه‌های تست جوش و… برای سنجش کیفیت استفاده نمود، بنابراین از جمله فاکتورهای تعیین کننده قیمت فروش اسپیس فریم، جنس و قیمت آهن روز و همچنین کیفیت اسپیس فریم است.

قیمت هر متر اسپیس فریم

اسپیس فریم یکی از ابزارهای مناسب و با قیمت بسیار مطلوب برای بکارگیری ساخت و ساز های مختلف است، در ارتباط با قیمت هر متر اسپیس فریم به علت مناسب بودن هزینه خرید، شما می توانید با قیمتی مناسب و به صرفه این اسپیس فریم را خریداری کنید و از آنها برای ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی و یا سوله ها بکار بگیرید.

قیمت هر شاخه اسپیس فریم

 لیست قیمت اسپیس فریم اسپیس منحنی یا کرو مهرماه 1401
لیست قیمت اسپیس فریم اسپیس منحنی یا کرو مهرماه ۱۴۰۱

قیمت هر شاخه اسپیس فریم به طول هر شاخه بستگی دارد. در ادامه لیست قیمت هر شاخه اسپیس نمایشگاهی را توضیح خواهیم داد.

قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی

امروزه به دلیل افزایش انواع محصولات، تبلیغات با شیوه گسترده‌تری انجام می‌پذیرد و اسپیس فریم می‌تواند یکی از ابزارهای مناسب برای ساخت و سازهای تبلیغاتی می‌باشد، در کنار اسپیس فریم از ابزارهای دیگری نیز می تواند جهت ساخت و سازهای موقت استفاده نمود با این حساب که اسپیس فریم قابلیت‌های ویژه‌ای دارد.استفاده از اسپیس فریم همواره در حال افزایش است و به دنبال افزایش نیازهای شرکت‌های مختلف همواره انواع مختلفی از این محصول در ابعاد مختلف در اندازه‌های مختلف برای پاسخگویی به نیازها ساخته می شود، هزینه غرفه متناسب با هدف غرفه نمایشگاهی می‌تواند کم یا زیاد شود و هم چنین مکانی که غرفه نمایشگاهی در آنجا ساخته می شود از دیگر موارد تاثیر گذار در قیمت غرفه نمایشگاهی است.

قیمت سوله

همواره ساخت سوله مورد توجه بوده است و بنابراین قبل از انجام هر پروژه‌ای ایتدا سوله مورد نظر را می سازند بنابراین قیمت سوله باید مناسب باشد تا که در ابتدای ساخت یک پروژه هزینه سنگینی به پروژه تحمیل نشود. موارد زیادی در ساخت سوله اهمیت دارند مانند موقعیت و مکانی که سوله می‌خواهد ساخته شود و کاربرد سوله، دلیلی که سوله می‌خواهد ساخته شود نیز در هزینه آن تاثیر گذار است. جنس متریال بکار گرفته در ساخت سوله یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت سوله است، اگر هرچه میزان جنس مواد با کیفیت تر باشد، هزینه پرداختی نیز زیاد تر خواهد بود و همچنین مساحت سوله نیز در قیمت آن بسیار تاثیر گذار است.

 لیست قیمت اسپیس فریم کمتر یک مترمهرماه 1401
لیست قیمت اسپیس فریم مهرماه ۱۴۰۱

قیمت اجاره اسپیس فریم

هدف شرکت‌های تولید کننده اسپیس فریم، حفظ و افزایش رضایت مشتریان است، بنابر دلایلی شاید افرادی درخواست اجاره اسپیس فریم را داشته باشند، بنابراین با تنظیم یک سری از خصوصیات، قوانین و ضوابط ضروری این امکان وجود دارد تا افراد مختلف بتوانند برای استفاده و مصارف گوناگون از اسپیس فریم استفاده کنند و بتواند اسپیس فریم را اجاره کنند. قیمت اجاره اسپیس فریم بسیار مناسب می‌باشد بنابراین اجاره اسپیس فریم می‌تواند یک خدمت رسانی ویژه از سوی شرکت‌های تولید کننده اسپیس برای مشتریان باشد، به طور کلی هزنیه اسپیس فریم مناسب می‌باشد و برای اجرای تبلیغات مختلف و همچنین ساخت انواع غرفه‌های نمایشی، استفاده از اسپیس فریم می‌تواند یک انتخاب سودمند باشد. اجاره اسپیس فریم گاه نسبت به خرید آن به صرفه تر است و گاه نتیجه برعکسی دارد، قیمت به فاکتورهایی بستگی دارد برای مثال فضای مد نظر شما چقدر است و شما به چه میزان اسپیس فریم نیاز دارید و از همه مهم تر باید توجه کنید که شما چه مدت زمانی به اسپیس فریم نیاز دارید اگر مدت زمان نیاز شما به اسپیس‌ها بسیار طولانی باشد پس به شما پیشنهاد می‌کنم تا با آگاهی از قیمت محصول آن را خریداری کنید زیرا هزینه سازه اسپیس فریم اجاره‌ای در بازه زمانی طولانی هزینه زیادی برای شما خواهد داشت و بنابراین خرید آن به صرفه تر خواهد بود.

قیمت اسپیس دست دوم

هنگامی که واژه دست دوم را می شنوید شاید فکر کنید که قیمت اسپیس دست دوم  و کفیت  و یا کارایی آن مطلوبی نیست ولی حال باید گفت که اینگونه نیست و اسپیس دست دوم مانند نمونه‌های تازه و نو کارایی دارند.گاه شاید شرایط برای خرید اسپیس تازه و نو نباشد و شما نتوانید نرخ اسپیس فریم نو را پرداخت کنید در چنین شرایط، شما با خرید اسپیس دسته دوم می‌توانید قیمت اسپیس دست دوم را جایگزین نمونه نو و تازه ساخت آن کنید، هزینه اسپیس فریم دست دوم با همان کیفیت سازه تازه و نو بسیار پیشنهاد ویژه‌ای است. برای آشنایی بیشتر می‌توانید صفحه اینستاگرام رادسینار را دنبال نمایید.

قیمت اسپیس دست دوم حدنو قیمت اسپیس دست دوم معمولی
۱۷۵.۰۰۰تومان ۱۳۵.۰۰۰تومان
۱۹۰.۰۰۰تومان ۱۶۵.۰۰۰تومان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴۰ میانگین: ۵]